Все вместе

ІНТЕРНЕТ ДЛЯ ДОМУ:
Доступ до Інтернету надається за технологією Ethernet/GePON/GPON, з наданням приватної динамічної IPv4 адреси;
Кількість трафіку на пакетах не обмежується;
Швидкість в тарифах симетрична;
Даний тип підключення передбачає заборону на перепродаж (надання в користування) інтернету третім особам;
Тарифікація - 30 календарних днів.

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯ:
Послуга «Телебачення» надається ТОВ «ОТТ Україна» (Trinity-TV) за підтримки ТОВ «КІЧКАС НЕТВОРК». ТОВ «ОТТ Україна» залишає за собою право змінювати кількість та/або перелік телеканалів.
Тарифікація - 30 календарних днів.

 

МОБІЛЬНИЙ ЗВ'ЯЗОК:
Мобільний телефон (хвилини) – Хвилини на номери lifecell та на номери інших операторів зв'язку по Україні.
Мобільний інтернет (гігабайти) - ГБ надаються виключно на території України.
Мобільний інтернет (20Gb Unlim) – після використання абонентом 20 ГБ мобільного інтернет-трафіку протягом строку дії пакету послуг застосовується обмеження швидкості передачі даних до 1 Мбіт/c.
Соціальні мережі - при використанні офіційних додатків Facebook, Instagram, Twitter для планшетів та смартфонів або мобільних чи веб-версій сайтів соцільних мереж, користування здійнюється без обмежень, без плати за інтернет-трафік, без використання інтернет-трафіку, що входить до Пакету. Послуга на зазначених умовах надається в межах України.
Месенджери - безлімітне користування месенджерами Viber, Skype, WhatsApp, Facebook, Messenger, Bip і Telegram (текстові та графічні повідомлення). При використанні офіційних додатків для планшетів та смартфонів чи веб-версій сайтів соціальних мережа, користування здійснюється без обмежень, без плати за інтернет -трафік, без використання інтернет-трафіку, що входить до Пакету. Послуга на зазначених умовах надається в межах України.
Перенесення номеру Mobile Number Portability (MNP) – послуга перенесення мобільного номера з повним його збереженням (разом із кодом) при переході до іншого мобільного оператора. При перенесенні номера, Ви повністю зберігаєте і номер, і код оператора. Тобто якщо ваш номер починався з 067, 097, 066, 050 чи інших цифр, то все так і залишиться. Номер той самий, ще й тариф вигідний!
Деталі щодо карти покриття мобільним зв’язком дізнавайтесь за телефоном 0 800 20 5433 (безкоштовно в межах України), 5433 (безкоштовно в мережі lifecell);
ТОВ «КІЧКАС НЕТВОРК» надає послугу мобільного зв'язку з використанням мережі ТОВ «ЛАЙФСЕЛЛ»;
Тарифікація - 30 календарних днів.

 

Тарифи доступні для користування тільки для фізичних осіб. Підключення можливе лише в помешканнях, що належать до житлового фонду та не є об'єктами комерційної нерухомості.

Увага! Компанія залишає за собою право змінювати умови і терміни дії вказаного тарифного пакета. Зміна тарифного пакету з більш високою вартістю на тариф з більш низькою вартістю платний і дорівнює 30 грн, сума знімається одноразово при зміні тарифу. Вказані значення швидкостей доступу є максимально можливими, фактична швидкість доступу до інтернет-ресурсів може відрізнятись і залежить від можливих обмежень кінцевих ресурсов, сайтів та можливостей обладнання абонента.