О компании


Основний профіль діяльности компанії – надання якісного високосшвидкіскного доступу в інтернет мешканцям Заводського та Вознесенівського районів м.Запоріжжя, а також малому та средньому бізнесу на базі власної сучасної волоконно-оптичної мережі.

 

Ми намагаємось бути одним з кращіх операторів високосшвидкіскного доступу в Інтернет у Запоріжжі, використовуючи сучасні телекомунікаційні технології та впроваджуючи сучасні стандарти сервісного обслуговування.

 

Наша мережа побудована за технологіями FTTB та FTTH (Fiber to the building, fiber to the home або «оптика у будівлю», «оптика в дім»), тобто до кожного будинку підходить волоконно-оптичний канал, що дає можливість надавати високі швидкості доступу, недосяжні для інших способів передачі, окрім оптики.

 

Наші спеціалісти оперативно слідкують за обсягами трафіку, що споживається, та своєчасно проводять разширення магістральних та зовнішніх каналів.

 

 

Публічний договір ТОВ "Кічкас Нетворк" ви можете завантажити за адресою https://kichkas.net/public_dogovor_tov_2020.pdf

Публічний договір ФОП Тулупов А.Л. ви можете завантажити за адресою https://kichkas.net/public_dogovor_fop_2020.pdf

Публічний договір ФОП Котова А.В. ви можете завантажити за адресою https://kichkas.net/public_dogovor_fop_2023.pdf

 

 

Показники якості послуг із доступу до мережі постачальника послуг

 

Відповідно до ст.111 Закону України "Про електронні комунікації", рішення НКРЗІ (НКЕК) №522 від 28.12.2021р "Про надання рекомендацій щодо оприлюднення у 2023 році інформації про якість електронних комунікаційних послуг" публікуємо інформацію щодо таких параметрів якості електронних комунікаційних послуг, що надаються у 2023р.:

а) час затримки даних – 1-3ms ;

б) тремтіння сигналу (джиттер) – 1ms ;

в) відсоток втрачених (недоставлених) пакетів даних – 0%

 

Атестат відповідності КСЗІ